Sea Breeze və PASHA Capital arasında Strateji Tərəfdaşlıq Memorandumu imzalandı
Bu gün Sea Breeze-də Sea Breeze və PASHA Capital arasında Strateji Tərəfdaşlıq Memorandumu imzalandı.
Sənədi Sea Breeze-in Kommersiya Direktoru Ayaz Tağıyev və PASHA Capital-ın Direktorlar Şurasının sədr müavini İlqar Tağıyev imzaladılar.
Azərbaycanda aparıcı investisiya şirkəti olan PASHA Capital aktivlərin idarə edilməsi, daşınmaz əmlak investisiyaları və milli və beynəlxalq səviyyələrdə innovativ layihələrin inkişafı sahələrində ixtisaslaşıb.
PASHA Capital ilə tərəfdaşlıq Xəzər dənizinin sahilində gələcəyin şəhəri olan Sea Breeze-in inkişafında yeni bir mərhələ deməkdir. Şirkət investisiya imkanlarını genişləndirməyi, birgə inkişaf təşəbbüslərini həyata keçirməyi və memarlıq, investisiya və yeni həyat keyfiyyətinin birləşdiyi kurort şəhərinin ekosistemini gücləndirməyi hədəfləyir.

Sea Breeze и PASHA Capital подписали меморандум о стратегическом партнерстве
Сегодня в Sea Breeze состоялось подписание меморандума о стратегическом партнерстве между Sea Breeze и PASHA Capital.
Документ подписали коммерческий директор Sea Breeze Аяз Тагиев и заместитель председателя совета директоров PASHA Capital Ильгар Тагиев.
PASHA Capital — ведущая инвестиционная компания Азербайджана, которая занимается управлением активами, инвестициями в недвижимость и развивает инновационные проекты на национальном и международном уровнях.
Партнерство с PASHA Capital открывает новую главу в развитии Sea Breeze — города будущего на берегу Каспийского моря. Оно направлено на расширение инвестиционных возможностей, реализацию совместных девелоперских инициатив и укрепление экосистемы города-курорта, где соединяются архитектура, инвестиции и новое качество жизни.