Aprelin 21-də Sea Breeze-in təsisçisi Emin Ağalarov və PAŞA Həyat-ın İdarə Heyətinin sədri Niyaz İsmayılov Azərbaycanın sığorta bazarında innovativ həllər üzrə lider olan PAŞA Həyat şirkəti ilə əməkdaşlıq memorandumu imzaladılar.
Müqavilə çərçivəsində müxtəlif istiqamətlərdə təcrübə və məlumat mübadiləsi məqsədilə tədbirlər həyata keçiriləcək və sığorta haqqında ictimaiyyətin məlumatlandırılması üçün maarifləndirmə kampaniyaları aparılacaq.
Tərəfdaşlıq müştərilər üçün yeni reinvestisiya imkanları yaradacaq.
Müqavilə investorlar üçün yaşayış şəraitinin yaxşılaşdırılması və əmlakın alınması, o cümlədən əlavə imkan və imtiyazların yaradılması ilə bağlı müddəaları özündə əks etdirir.

On April 21, Sea Breeze founder Emin Agalarov and PASHA Life Chairman of the Board Niyaz Ismailov formalized a memorandum of cooperation with PASHA Life, a leading company in the Azerbaijani insurance market known for its innovative solutions.
This agreement marks a significant step towards enhancing collaboration in various domains, facilitating the exchange of experiences and information. Through this partnership, both entities will initiate information campaigns aimed at educating the public about insurance and related products.
Furthermore, the cooperation is set to generate new reinvestment opportunities for clients. The memorandum includes provisions designed to improve living conditions and streamline real estate acquisitions for investors, thereby offering additional privileges and advantages.