Pələnglərlə Aqua Sirk – Sea Breeze-də yeni şou
Tamaşaçıları dünyanın dörd bir tərəfindən gəlmiş artistlərin iştirak ilə parlaq su şousu gözləyir: Avropadan ekvilibrist, Rusiyadan hava gimnastları, Monqolustandan kontorsiya artistləri, Cənubi Amerikadan kəndirbazlar, çənbər rəqqasları və Latın Amerikasından olan əyləncəli kloun.
Proqramın əsas nömrəsi – benqal, ağ və nadir çəhrayı pələnglərlə möhtəşəm şou. Sirk tamaşasını Monte Karlo festivalının qalibi, məşhur italyan xoreoqraf Bruno Toni təqdim edir.
Biletlər artıq iticket.az-ın vebsaytında və tərbiqində satışdadır.
İlk nümayiş, ənənəvi olaraq, valideyn himayəsindən məhrum və xüsusi qayğıya ehtiyacı olan uşaqlar, eləcə də şəhid ailələri və qazilərin övladları üçün baş tutdu.

В Circus Sea Breeze стартовала грандиозная премьера – Aqua Tigers Circus.
Зрителей ждёт яркое водное шоу с участием артистов со всего мира: эквилибриста из Европы, воздушных гимнастов из России, пластичных контурсионисток из Монголии, канатоходцев из Южной Америки, артисток с хулахупами и обаятельного клоуна из Латинской Америки.
Гвоздь программы – эффектный номер с бенгальскими, белыми и редкими розовыми тиграми. Выступление представит лауреат фестиваля в Монте-Карло, народный артист Италии Бруно Тони.
Билеты уже доступны в продаже на сайте и в приложении iticket.az.
Первый показ традиционно был открыт для детей-сирот, ребят с особенностями здоровья, а также детей из семей шехидов и ветеранов.