Mayın 30-da Sea Breeze şirkəti ADA Universiteti və Atəşgah Sığorta Şirkəti ASC ilə əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayıb
30 05.2025
Mayın 30-da Sea Breeze şirkəti ADA Universiteti və Atəşgah Sığorta Şirkəti ASC ilə iki əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayıb. Hər iki sənədi Sea Breeze-in satış direktoru Ena-Kameliya Məlikova imzalayıb.
ADA Universiteti ilə müqavilə tələbələrin təhsilinə və peşəkar hazırlığına dəstək məqsədi daşıyır. O, praktiki bacarıqların inkişafına və real iş mühiti ilə tanışlığa yönəlmiş illik yay təcrübəsini nəzərdə tutur.
Atəşgah Sığorta Şirkəti ASC ilə müqavilə sığorta sektorunun inkişafı və maliyyə savadlılığının yüksəldilməsi məqsədi daşıyır. Təcrübə mübadiləsi, məlumat kampaniyalarının aparılması və investorlar üçün əlavə imkanların yaradılması nəzərdə tutulur.

On May 30, Sea Breeze signed two cooperation agreements — with ADA University and the insurance company Ateshgah Insurance Company. Both documents were signed by Sea Breeze Sales Director Ena-Kameliya Melikova.
The partnership with ADA University is designed to enhance the education and professional training of students. This initiative will facilitate an annual summer internship program, emphasizing the importance of developing practical skills and providing students with exposure to a real work environment.
Simultaneously, the collaboration with Ateshgah Insurance Company aims to advance the insurance sector and bolster financial literacy among the community. The agreement outlines plans for experience exchanges, informative campaigns, and the creation of additional investment opportunities, thereby contributing to the growth of the financial landscape in the region.