Sea Breeze-in yeni Whitestone Beach yaşayış kompleksində mənzil satışı başlandı. Kompleks birinci sahil xəttində yerləşir.
Whitestone Beach özündə dörd doqquzmərtəbəli binanı birləşdirir. Mənzillərdən başqa, panoramik terraslar da sakinlərin ixtiyarındadır. Layihə elə layihələndirilib ki, dənizə açılan möhtəşəm mənzərələr sanki kompleksin bir hissəsinə çevrilir və həm gündəlik yaşam, həm də istirahət üçün mükəmməl mühit formalaşdırır.
Layihədə mənzillərin sahəsi 40-125 kv.m arasında dəyişir. Planlamalar icazə verir ki, həm daimi yaşamaq, həm də kurort əmlakı kimi istifadə etmək üçün rahat mənzil seçimi edə biləsiniz.
Bütün mənzillər təmirsiz şəkildə təhvil verilir ki, bu da gələcək sakinlərə fərdi istəklərinə uyğun interyer yaratmaq və öz dizayn layihələrini həyata keçirmək imkanı verir.
Sea Breeze sahil xəttinin bir hissəsinə çevriləcək Whitestone Beach çimərliyə birbaşa çıxışı və Xəzərə panoramik mənzərələri ilə dənizkənarı həyat arzusunda olanların sevimli layihələrindən biri olacaq.

Sea Breeze is pleased to announce the launch of sales for Whitestone Beach, an exciting new residential complex situated along the picturesque Caspian Sea coastline. This project features four nine-story buildings, each designed to maximize the breathtaking views of the sea while fostering a comfortable resort-style ambiance for both living and relaxation.
The complex offers a variety of apartments, ranging from 40 to 125 square meters, with floor plans that cater to both permanent residences and vacation homes. All units will be delivered unfinished, allowing future owners the flexibility to define their living spaces according to their personal style and preferences.
As part of the Sea Breeze coastal line, Whitestone Beach aims to enhance the seaside residential community, providing direct beach access and stunning views of the Caspian coastline. This development emphasizes the essence of coastal living and is set to become a desirable destination for those seeking a harmonious blend of comfort and natural beauty.