14 iyun tarixində kurort şəhərciyi Sea Breeze ərazisində yeni sağlamlıq mərkəzi – CaspiMayr Retreat Beach Resort-un rəsmi açılışı və 14-21 iyun 2025-ci il tarixlərində keçiriləcək Viva La Vida Longevity Camp-in başlanğıcına həsr olunmuş mətbuat konfransı baş tutacaq.
Açılış mərasimində Sea Breeze-in sahibi Emin Ağalarov və beynəlxalq uzunömürlülük manifestasiya kouçu Reqan Hillier iştirak edəcək.
Gün, Original Enigma Voices, Çingiz Mustafayev, Sevanna və Hakan Mengüç-ün çıxış edəcəyi rəngarəng Ethnofest Gala etno-konserti ilə yekunlaşacaq.
CaspiMayr – Avstriya mənşəli və bütün dünyada tanınan F.X. Mayr-Medicine metodikasına əsaslanan, Azərbaycanda fəaliyyət göstərən ilk sağlamlıq mərkəzidir. Kurort detoks, bərpa, stressin azaldılması və gəncliyin uzadılması üzrə fərdi proqramlar təqdim edir. Bu proqramlar tibbi protokolları bədən və zehnin dərin səviyyədə işlənməsi ilə birləşdirir.
Viva La Vida Longevity Camp konqresi – regenerasiya, biohacking, hormonal terapiya və psixoemosional uzunömürlülük sahəsində aparıcı həkimləri, alimləri və mütəxəssisləri bir araya gətirən beynəlxalq platformadır.

CaspiMayr Retreat Beach Resort to Open at Sea Breeze
On June 14, the official opening of the new wellness space, CaspiMayr Retreat Beach Resort, and a press conference dedicated to the launch of Viva La Vida Longevity Camp 2025 – which will be held from June 14 to 21, 2025 – will take place at Sea Breeze.
The opening ceremony will be attended by Sea Breeze owner Emin Agalarov and international longevity manifestation coach Regan Hillyer.
The day will conclude with a vibrant Ethnofest Gala ethno concert featuring Original Enigma Voices, Chingiz Mustafayev, Sevanna, and Hakan Menguc.
CaspiMayr is the first retreat in Azerbaijan to operate according to the Austrian methodology of F.X. Mayr Medicine, recognised worldwide. The resort offers personalised programmes for detox, recovery, stress relief, and youth prolongation, combining medical protocols with in-depth work on the body and mind.
The Viva La Vida Longevity Camp Congress is an international platform that brings together leading doctors, scientists, and specialists in regeneration, biohacking, hormone therapy, and psycho-emotional longevity.