14 iyun tarixində kurort şəhərciyi Sea Breeze ərazisində yeni sağlamlıq mərkəzi – CaspiMayr Retreat Beach Resort-un rəsmi açılışı və 14-21 iyun 2025-ci il tarixlərində keçiriləcək Viva La Vida Longevity Camp-in başlanğıcına həsr olunmuş mətbuat konfransı baş tutacaq.
Açılış mərasimində Sea Breeze-in sahibi Emin Ağalarov və beynəlxalq uzunömürlülük manifestasiya kouçu Reqan Hillier iştirak edəcək.
Gün, Original Enigma Voices, Çingiz Mustafayev, Sevanna və Hakan Mengüç-ün çıxış edəcəyi rəngarəng Ethnofest Gala etno-konserti ilə yekunlaşacaq.
CaspiMayr – Avstriya mənşəli və bütün dünyada tanınan F.X. Mayr-Medicine metodikasına əsaslanan, Azərbaycanda fəaliyyət göstərən ilk sağlamlıq mərkəzidir. Kurort detoks, bərpa, stressin azaldılması və gəncliyin uzadılması üzrə fərdi proqramlar təqdim edir. Bu proqramlar tibbi protokolları bədən və zehnin dərin səviyyədə işlənməsi ilə birləşdirir.
Viva La Vida Longevity Camp konqresi – regenerasiya, biohacking, hormonal terapiya və psixoemosional uzunömürlülük sahəsində aparıcı həkimləri, alimləri və mütəxəssisləri bir araya gətirən beynəlxalq platformadır.

14 июня на территории города-курорта Sea Breeze состоится официальное открытие нового wellness-пространства CaspiMayr Retreat Beach Resort и пресс-конференция, посвящённая старту Viva La Vida Longevity Camp 2025, который пройдет с 14 по 21 июня 2025 года.
В церемонии открытия примут участие владелец Sea Breeze Эмин Агаларов и международный коуч по манифестации долголетия Рэган Хиллер.
Завершится день ярким этноконцертом Ethnofest Gala, в котором примут участие Original Enigma Voices, Чингиз Мустафаев, Sevanna и Хакан Менгюч.
CaspiMayr — первый в Азербайджане ретрит, работающий по австрийской методике F.X. Mayr-Medicine, признанной во всём мире. Курорт предлагает персонализированные программы детокса, восстановления, снятия стресса и продления молодости, сочетая медицинские протоколы с глубокой работой над телом и сознанием.
Конгресс Viva La Vida Longevity Camp — это международная платформа, объединяющая ведущих врачей, учёных, специалистов по регенерации, биохакингу, гормональной терапии и психоэмоциональному долголетию.